Fritidsaktiviteter på Torvastad

Torvastad idrettslag (TIL)

 

Kontaktpersoner Torvastad idrettslag:

Daglig leder            Ole Førland, mobil 90868900, ole@torvastad.no

                               Hildegunn Hausken, mobil 41607129, ploeynin@online.no

 

 

Alder 4-10år:

Idrettsskolen, leder Onar Thorsen    mobil 97710271,     email onar.thorsen@haugaland-kraft.no

 

Alder fra og med 11år:

Fotballavdelingen: leder Jan Håstø,  mobil 41320767, janhasto@broadpark.no

Friidrettsavdelingen: leder Helge Pedersen, mobil  90590075,   helge.pedersen@karmoyskolen.no

Orienteringsavdelingen: leder Einar Vikingstad. mobil  47304793,      einarvik@hotmail.com

Innebandyavdelingen: leder John Øyvind Munthe, mobil 41565590, john.oyvind.munthe@aibel.com

Volleyballavdelingen: leder Svein Ove Utvik, mobil 48897395, svein.ove.utvik@online.no

 

 

 

Torvastad KFUK/KFUK

 

Trille og leketreff

En gruppe småbarnsforeldre som går tur gjennom Bjørgene til Ungdomshuset hvor de har en samling med prat og kos. Facebook: Trille- og Leketreff på Torvastad,

Kontaktperson: Stine Nordahl, 92289630.   

 

Torvastad Barnegospel kor

Kor for jenter og gutter, 4 – 7 år,  Facebook: Torvastad Barnegospel,  

Kontaktperson: Hjørdis Hausken, 924 10 516, hjhn@cowi.no

 

Korus

Kor for jenter og gutter, 3. til 7. klasse. Facebook: Korus Torvastad,

Kontaktperson: Johannes Leiknes Nag, 99458542, johannes.nag@gmail.com

 

KLUBB 78

Klubb for jenter og gutter i 7. og 8.klasse Facebook: KLUBB 78. Kontaktperson: Kristin Leiknes Nag, 920953 kristin.nag@gmail.com 

 

TORVASTAD KFUK-KFUM speidere

Mange speidergrupper for flere aldersgrupper. Facebook: Torvastad Kfuk-Kfum Speiderne. Kontaktpersoner: Elisabeth H Hausken, 90507578, elhausk@frisurf.no, Åge Roald Hausken, 92209016,

age-roald-hausken@hotmail.no ,  

 

Tensingkoret Good News

Ungdomskor fra 8. klasse og oppover. Øvelse hver fredag kl 18:00 til 20:00. Facebook Good News - Ten Sing. Kontaktperson: Jone Grutle, 92471785, jone.grutle@kfuk-kfum.no

 

Klubben:

Ungdomsklubb fra 8. klasse til  3. klasse VGS. Møtes hver fredag på Ungdomshuset kl 20:00-24:00, Facebook: Klubben Torvastad, Kontaktperson: Jone Grutle, 92471785, jone.grutle@kfuk-kfum.no

 

 

Torvastad skolekorps

 

Korpset er et tilbud for deg mellom 8 år (3.klasse) og 19 år. Vi øver hver onsdag kl.16:30 til 19:15 på Torvastad skole og kultursenter. Vi reiser på turer hvert år, og har to til tre seminarer i året.

 

Ved spørsmål kontakt:

 

leder Ragnhild Frette Kyvik, 95270403

nestleder/aspirantlærer Irene Thulin Holgersen, 98053996

 

Bilder

Filer


Torvastad skole og kultursenter
Hålandvegen 150 4260 TORVASTAD Tlf: 52 81 22 80/81/82
Null mobbing